Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
5/2022

Dnešní program

Út 24.5.

Jazz & Blues Brno 2022

Steven Santoro Quartet (USA)

vocal jazz. Steven Santoro (USA) – zpěv, Walter Fischbacher (USA) – piano, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Alex Bernath (D) – bicí Americký jazzový zpěvák, hvězda newyorských pódií, poprvé na turné v České republice.

Veřejně nepřístupná vodní plocha

jako host večera předskočí 30 minut pianové jazzz trio

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

St 25.5.

Gapa & Mečiar Blues Connection

Poprední slovenskí hudobníci, ktorí spolupracujú s top slovenskou popovou či jazzovou spičkou Vám zahrajú plnokrvný blues & funk. Tak neseďte doma a určite príďte, bez Vás to nebude ono!!!!!! Spojenie prešovského funk-jazzového saxofonistu Mária „Gapa“ Garberu (IMT Smile) s bluesovým gitaristom a spevákom Romanom Mečiarom z Bojníc v kapele Gapa & Mečiar Blues Connection sa ukázalo ako neobyčajne šťastné. Kapelu založili pred 8 rokmi a odohrali už spolu množstvo klubovych či festivalových show koncertov nie len na Slovensku. Neoddeliteľná dvojica nebude chýbať ani vo Vašom meste, kde odohrajú autorské skladby, ale aj hity blues-rockových legiend od Eric Clapton, B.B.King, Jimmy Hendrix.‎ Gapa - sax, voc Roman Meciar- guitar, voc ‎Michal Šimko - bass Michal Fedor - drums

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Čt 26.5.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

Pá 27.5.

PK cupe

Rockový koncert Brněnské kapely, která hraje slušný Big beat.

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč
rezervovat

So 28.5.

Ta hakuna

Ta hakuna je výlet do hudebního světa plného radosti, spontánnosti, ale i melancholie. Vlastní tvorba čtyřčlenné kapely balancuje na rozhraní žánrů a opírá se o soulový feeling zpěvačky s originálním výrazem, který se zavrtá hluboko pod kůži.

LuckySings

Lucky Omoruan, který se narodil a vyrostl v Nigérii, přináší na českou hudební scénu svěží vítr. Muž, z jehož pouhého jména nevyzařuje nic než radostná energie, boří hranice mezi Afrikou a Evropou a má sen: vykouzlit úsměvy na tvářích lidí a osvobodit je svou hudbou.

předprodej: 180 kč
na místě: 230 kč
rezervovat

Po 30.5.

Koncert měsíce!

Jamiah Rogers (USA)

Jamiah se narodil 21. dubna 1995 na jižním předměstí Chicaga. Jeho maminka zpívala a tatínek hrál na mnoho nástrojů, ale většinou si vybral kytaru. Ve třech letech začal Jamiah hrát na bicí, a to hned na třech „frontách“: ve škole, v kostele a v kapele svého otce (The Tony Rogers Band). Od začátku ho zajímalo spojování žánrů: blues, funk, rock, reggae, soul a R&B. Jeho idoly se rychle stali: Bob Marley, Jimi Hendrix, Albert King, Freddie King, B.B. Kingl, Howlin 'Wolf a Muddy Waters.

předprodej: 250 kč
na místě: 290 kč
rezervovat

Út 31.5.

Jazz & Blues Brno 2022

Hoochie Coochie Band

Mississippi Delta blues. Jan Švihálek – kytara, slide kytara, zpěv, Jakub Štěpanik – foukací harmonika, zpěv, Pavel „Kulička“ Všianský – kontrabas, zpěv, Daniel „Kačer“ Černý – bicí. Brněnská bluesová skupina, hrající dřevní (akustické) rhythm & blues. Hraje jak vlastní písničky frontmana Jana Švihálka, tak i převzaté skladby (Jimmy Reed apod.). Účastník bluesových festivalu Blues Alive (CZ), Dresdner Blues festivalu (D) a Noc Bluesowa (PL).

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

St 1.6.

Začátek již v 19:30!

Zabásnění

Zabásnění, to je zvláštní kombinace hudebních nástrojů a poezie v češtině a němčině od známých a neznámých básníků. V jejich vystoupení se můžete těšit na neotřelé hudební pojetí poezie, která má stále co říct.

Late Bloomers

Late Bloomers si libují v neotřelém coverování známých i méně známých písní, kterým navlečou zcela originální ponožku. Jejich vlastní tvorba pak odráží přecitlivělé vnímání světa zpěvačky, které společně s hudebními aranžemi praktického zpěváka kytaristy hluboce poznamená tóny otrlého houslisty a sofistikované doprovody vnímavého bubeníka.

na místě: 100 kč
rezervovat

Čt 2.6.

Začátek již v 19:30!

ZLO/MY

Zrcadlo doby. Krásná zloba. Nekompromisní hutná kytarovka, napnutý hlasivky a českej jazyk stokrát ohnutej přes rozpálenej kus železa. Jsme ZLO/MY, buď s náma!

na místě: 100 kč
rezervovat

Pá 3.6.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

So 4.6.

Trying company

trio muzikantů, kterým se líbí hudba Johna Mayera a kteří to prostě zkusili. We are Trying Company! We play John Mayer!

Thunders

předkapela 13tiletých muzikantů...

na místě: 100 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
5/2022
skok na měsíc: