Novinka: v Pekárně je k dispozici platební terminál.

22. narozeniny Staré Pekárny v pátek 24. září s kapelou AntAttack!

Program

Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak.

9/2021
skok na měsíc:

Dnešní program

St 22.9.

Kupodivu

brněnské hudební uskupení, složené ze stále ještě mladých, avšak zkušených muzikantů. Hrají v neobvyklém složení zpěv, saxofon, klávesy, baskytara a žádná kytara... a funguje jim to. Občas k sobě přiberou bicí. Jejich škatulkami nespoutatelná výhradně autorská hudba se pohybuje na pomezí jazzu, folku, popu a alternativy, jejich koncerty jsou nabité energickou atmosférou, nepravděpodobnými písněmi a kupodivuhodným humorem, který si zamilujete. Marta Břeňová (zpěv) / Petr Šašinka (klávesy, perkuse, zpěv) / Jaroslav Pilný (saxofony, zpěv) / Šimon Athaj Řeřucha (baskytara) / Pospe (bicí)

na místě: 100 kč
rezervovat

Čt 23.9.

Ty Syčáci

v rozjezdu do další, doufeme již standardní sezóny, se v Pekárně objeví nejčastější pekárenská "syčácká" kapela v čele s legendárním Petrem Vášou. Zahrají kromě starých a nových pecek možná i nějakou tu novinku...

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Pá 24.9.

22. NAROZENINY KLUBU

AntAttack

Předělávky hitů od Depeche Mode přes David Bowie po Gorillaz. To bude narozeninová párty Staré Pekárny!!! Since 2012, AntAttack have been entertaining Moravia and beyond with their acoustic versions of pop hits from the 80s and 90s. Hailing from England (Paul, vocals and guitars), Canada (Dylan, bass guitar), and Ireland (Dee, vocals, and Jimmy, drums and percussion), the band met in Brno and bonded over a shared love of the music of their childhoods. Performing reworked versions of hits by acts like Depeche Mode, Eurythmics, DuranDuran, David Bowie, through to blur, Pulp, Supergrass and Gorillaz, the band have performed throughout the Czech Republic to packed dancefloors. AntAttack describe their gigs as “parties, not concerts”, so be ready to dance, sing, hug your friends (and strangers!)...and enjoy yourself!

na místě: 100 kč
rezervovat

So 25.9.

Jazz Brno 2021

Terrible 2s (Bratislava/SK)

Terrible 2s (Bratislava/SK, ex Živé kvety) jsou: Lucia Piussi – zpěv, akust. kytara, keyboard / Agnes Lovecká – moog, housle, vokály. Terrible 2s založili Lucia Piussi a Agnes Lovecká po rozpadu Živých kvetov a vytvořili tak nové autorské duo. Kapela hraje obyčejné písničky, které se nesou na beatových podkladech Agnes, ale i na jednoduchých klavírních a kytarových harmoniích Lucie. Vše tak hraje do karet Luciiným textům, které sa valí ve stylu od hiphopu, poezie, až kamsi do sfér povídko-písniček.

předprodej: 180 kč
na místě: 230 kč
rezervovat

Po 27.9.

Benefit

tradiční bluegrass z Brna a okolí

na místě: 100 kč
rezervovat

Út 28.9.

Jazz Brno 2021

Matt Long Trio (UK)

Obsazení: Matt Long (UK) – sólová kytara a zpěv, Matěj Černý – baskytara, Oliver Lipenský – bicí. Nová hvězda britského blues opět v Česku! Tajnou zbraní The Catfish je fenomenální 28-letý kytarista a zpěvák Matt Long, který se svým vlastním triem předskakoval již mnoha skvělým bluesmanům. Kromě účinkování v domovských The Catfish se nyní vydává i na sólovou dráhu. Matt miluje hudbu B. B. Kinga. Matthew Long je kytarista a zpěvák, který svými sóly dokáže pravidelně zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka svého věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a oddanost blues. Má před sebou skvělou kariéru.

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

St 29.9.

Etno Brno 2021

Propaganja

world music-alternative. Svahilština, slovenština, didile-a! Kolovrátkovité rytmy uvádí posluchače do transu, jen krůček k extázi! Afro rytmy a moravština, chrchlání tibetských zvonků i lidovka... World music? Permanentky Etno Brno 2021 se slevou = 700 Kč

předprodej: 130 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

Čt 30.9.

Zelené koule

koncert spojený s křestem alba - alternative / Brno

na místě: 100 kč
rezervovat

Pá 1.10.

Franzie

ambient / alternative - křest alba Prvoroj

Zhasni

noise / shoegaze (Olomouc)

předprodej: 120 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

So 2.10.

Dvojkoncert dvou rockových kapel, od zasněného Nicka Cave až po běsnící alterego Jakuba Koháka.

Ať se snaží Ona

...možná přijde i Jakub Kohák. Elektronické ruchy a samply podporované eklektickou hrou na bicí, pomalou rockovou kytarou a křikem. To je hudba nové kapely, která svůj styl označuje jako „mužský šovinistickofeminní pop“. Za svého zakládajícího člena, vytrvalý motor a „věčnou chiméru“ kapela považuje Jakuba Koháka. „Jeho příchod je nevyhnutelný jako i neočekávatelný,“ tvrdí kapela.

Dirty Old Dogs

Neo-psychedelic rocková kapela z Olomouce vydala své nové album LET´S BURN HEAVEN AGAIN, které představí v Brně v nové formaci.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

Út 5.10.

Jazz Brno 2021

Steve Clarke Trio (USA)

Steve Clarke – baskytara (USA), Walter Fischbacher (USA) – klávesy, Alex Bernath (D) – bicí Steve Clarke je vynikající jazzový baskytarista z Connecticutu (USA). Doposud vydal osm sólových alb (poslední album “Sparkle”, 2016) a 58 alb s dalšími umělci. Na jeho albu New Beginnings hostuje též Mike Stern. Steve koncertuje více než 20 let pravidelně v USA i Evropě. Clarkovy přirozeně plynoucí kompozice obsahují mnoho zručně uchopené fusionové inspirace, zatímco jeho plný tón a důmyslné linky a slapovací technika uchvacují publikum. cena: 190 Kč bar klubu (už ne v den koncertu) 199 Kč SMS ticket

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

St 6.10.

Hm...

přijďte si poslechnout, jaká písmena a věty ze sebe budou sypat Hm...

na místě: 160 kč
rezervovat

Čt 7.10.

Etno Brno 2021

Roc'hann (F/SK)

bretaňská hudba - písně o lásce, moři a námořnících, osvěžující jako pinta cidru, jejichž rytmus vás okamžitě pozve do tance. Při zpěvu Frédérica a Didiera se budete cítit jako v bretaňské taverně. Permanentky Etno Brno 2021 se slevou = 700 Kč

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
9/2021
skok na měsíc: