Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak.

5/2024
skok na měsíc:

So 4.5.

TimToo

brněnská rocková kapela, která má své místo na scéně melodického rocku. Jejich hudba je charakterizována silnými kytarovými riffy, naléhavými melodiemi a výraznými českými texty zpěváka, textaře a kapelníka v jedné osobě Ády Matějky, vyznačuje se svým energickým a živým vystupováním, které dokáže přenést diváky do světa niterných emocí a zároveň nabídnout potřebnou dávku adrenalinu. Timtoo byla založena párem nadšenců do rockové hudby, kteří se propojili prostřednictvím jejich vášně pro vlastní tvorbu.

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč

Út 7.5.

Lord Skull

Satanistická kapela Lord Skull, jejichž závadný repertoir zahrnuje temnotu Black Sabbath, drive Motorhead a tajemnost Voivod (a nebo třeba taky ne) Vám zkazí večer.

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

So 11.5.

Kapely Zabásnění a Hamnseggs nabízí alternativní a post rockový zážitek propojený hlubokými poetickými texty i neotřelou muzikou. Začátek již v 19 hodin.

Zabásnění

To je zhudebněná česká a cizojazyčná poezie a alternativní muzika v nevšední sestavě nástrojů: el. kytara, klarinet, saxofon, kontrabas a bicí.

Hamnseggs

Zajimá tě, co jsme zač? To nás taky, blbý co?
Tady nenajdeš jen další brněnskou gympl kapelu, zažiješ alternativní postrockový kvartet se snídaní až do postele.
 


 

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

Út 14.5.

Uzavřená společnost

St 15.5.

Hrochansony

něžné písně s příměsí holandského pseudopunkchansonu

Tumpach Kvoč

Kvoč-rock. Genius bez talentu. Láska a příroda.

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

Pá 17.5.

Hudební narozeninový večírek s kapelami

Lipari Band aneb Kapitánova sebranka

staré dobré písně v akustickém podání s nádechem blues a folku

Paradigma

autorské písně v bigbeatovém hávu a klasickém obsazení

předprodej: 150 kč
na místě: 150 kč

Út 21.5.

Jazz & Blues Brno 2024

THE BLACK CITY (Italy)

Fantasticky našlápnutý funk & soul kvarteta z italského Turína (kytara, saxofon, basa, bicí, tři zpěvy, časté použití vícehlasů). Kapela vznikla v roce 2015 jako mezinárodní sestava (aktuálně Američan, dva Italové a Kubánec). Vynikající kubánský bubeník, držící strojový rytmus, spolehlivý basák, šikovný saxofonista a drobný kytarista, který pojal svůj styl jako mix kytarové hry T-Bonea Walkera, Franka Zappy a Freddieho Kinga.

předprodej: 220 kč
na místě: 290 kč

St 22.5.

Workshop PopMusea

Workshop PopMusea. Ivan Hlas a kdo další vzešel z Hanspaulské scény. Komentovaná projekce. Začátek v 16 hodin, vstupné dobrovolné.

Budoár staré dámy

Alternativa jak Brno! Nezaměnitelný projev frontmanky Marty Kovářové strhne, zmrazí, rozesměje. Nebanální slova, neposedná hudba, nepřenositelný účinek!
Svébytní výhonci Budoár staré dámy a Šípky po verši v jeden večer ve Staré pekárně. Stojí za to se stavit.

Ganglion

Mladá čtyřčlenná břeclavsko-brněnská parta se zdravotními problémy. Neustále hledající nové hudební zákoutí. Přestože nejvíce tíhnou k alternativnímu pop/rocku, nebojí se využití experimentálních prvků. Od hry na nafukovací balónek, přes nezvyklé rytmy až po znepokojivé zvuky. Střídající se vlny euforie, klidu a agrese, jak je to život naučil.

předprodej: 190 kč
na místě: 240 kč

Čt 23.5.

Uzavřená společnost

Jen pro zvané

Pá 24.5.

HI-FI

HI-FI je kapela hudebního skladatele Petra Wajsara (vítěz ceny Český lev 2019), která pokračuje v dobré tradici kapel jako Pražský výběr, Vltava nebo -123 minut. Očekávejte taneční funky rytmy, bláznivé texty a v neposlední řadě vtipné videoprojekce synchronizované s hudbou. Tygá, tuf tegeduf tugfuf taf tefkeduf tuf!
 


 

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč

So 25.5.

Máme zavřeno

Út 28.5.

DAVID MÁLEK & Amplified

Pop-folkový začínají umělec David Málek z Brna, mladý, nadějný a talentovaný textař a zpěvák se vám poprvé představí v Brně se svou kapelou Amplified! Těšit se můžete na autorskou hudbu Davida a jeho kapely, která Vás nenechá chladnými! Bude to jízda, buďte u toho a podpořte mladou hudební krev.

předprodej: 80 kč
na místě: 80 kč

St 29.5.

Utopenci ve vlasech

alternativní rock Brno

předprodej: 98 kč
na místě: 100 kč

Čt 30.5.

Rozálie

Charismatická zpěvačka, akordeonistka a herečka kombinuje svým nezaměnitelným syrovým projevem dryáčnický šanson s cynickou romantikou. Svým uhrančivým půvabem a přesvědčivostí vypráví svoje životní příběhy v čistě autorských písních. Ty během koncertu dokresluje autentickými historkami a přibližuje tak divákům, co za vznikem písní stojí.

V roce 2022 se dostala do nejužší nominace Cen Anděl v kategorii Objev roku s albem Korzetiér a v roce 2023 byla ve stejné kategorii nominována na Českého slavíka…

 

předprodej: 290 kč
na místě: 350 kč

Pá 31.5.

The Outroverts

The Outroverts jsou čtyřčlennou alternative-rockovou kapelou z Brna. Spojující v sobě sílu rocku, basový groove a chytlavost popu. V roce 2024 se kapela vydala novým směrem v čele se zpěvačkou Aišou Umbet.

Holter

Čtyřčlenná formace původem z Vyškova na jižní Moravě, která hraje s poetikou českých textů muziku v rytmu svýho srdečního rytmu: heart rock.
 

předprodej: 100 kč
na místě: 150 kč
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
5/2024
skok na měsíc: